Βαλκανικοί Ε/Ν 2009 Πρόγραμμα |
Οι αθλητές και αθλήτριες οι οποίοι επελέγησαν για να
συμμετάσχουν στο Βαλκανικό πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων που θα διεξαχθεί 5-6
Σεπτεμβρίου στο Σχηματάρι ανά αγώνισμα είναι οι παρακάτω. Στην σύνθεση συμπεριλαμβάνονται ένας αθλητής και πέντε αθλήτριες Κρητικών
σωματείων
Η ομάδα
Έφηβοι
100μ: Χρήστος Χατζηαγγελίδης (Γλυφάδα)
200μ: Μανώλης Πατεράκης (ΑΟ Κύδων)
400μ: Κώστας Μουράτης (ΕΑ Λάρισας)
800μ: Κώστας Δούικας (Πελασγός)
1.500μ: Ανδρέας Δημητράκης (Γλυφάδα)
3.000μ στιπλ: Γρηγόρης Βουτσινάς (Πέλωψ Πατρών)
3.000μ: Κώστας Τουσσέ (ΓΕ Αγρινίου)
5.000μ: Κώστας Γαλανόπουλος (ΓΣ Αμαρουσίου)
Μήκος: Νίκος Καψής (ΓΣ Απόλλων)
Τριπλούν: Πρόδρομος Προδρομίδης (Πανελλήνιος ΓΣ)
Ύψος: Γιώργος Σπυρόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας)
Επί κοντώ: Γιάννης Κώτσης (Κερκυραϊκός)
Σφαίρα: Γεράσιμος Θεοδώρου (Πατραϊκή Ένωση)
Δίσκος: Δημήτρης Τσολακίδης (ΓΣ Μανδρών)
Ακόντιο: Χρήστος Φιλιππίδης (Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών)
Σφύρα: Κώστας Κωστογλίδης (Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης)
110μ εμπόδια: Θανάσης Χρυσαειδής (ΟΦΚΑ Οδυσσέας)
400μ εμπόδια: Βασίλης Γιώτσης (Αετός Θεσσαλονίκης)
4χ100μ: Στράτος Φραγκούλης (Πελασγός)
: Στράτος Χατζηαγγελίδης (Γλυφάδα)
: Γιάννης Νυφαντόπουλος
(Λουριωτικός)
: Μανώλης Πατεράκης (ΑΟ Κύδων)
4χ400μ: Κώστας Μουράτης (ΕΑ Λάρισας)
: Νίκος Καλισκάμης (ΓΕ Πορου)
: Πλάτων Αναστασίου (ΑΚΟ Λιβαδειάς)
: Βασίλης Γιώτσης (Αετός
Θεσσαλονίκης)
Δέκαθλο: Χρήστος Σελεμίδης (ΓΕ Φλώρινας)
Νεάνιδες
100μ: Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός)
200μ: Γρηγορία Κεραμιδά (Τρίτων Θεσσαλονίκης)
400μ: Ελένη Λευκοπούλου (ΕΑ Ρεθυμνιακού)
800μ: Ελένη Λευκοπούλου (Ρεθυμνιακού)
1.500μ: Μαρία Ζωγραφάκη (ΑΣ Καζώνης)
3.000μ: Αναστασία Καρακατσάνη (ΕΑ Ρεθυμνιακού)
3.000μ στιπλ: Μαρίνα Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου)
100μ εμπόδια: Ελισσάβετ Πεσιρίδου (ΓΑΣ Αρχέλαος)
400μ εμπόδια: Αφροδίτη Μιχαλάκη (Πανελλήνιος ΓΣ)
Μήκος: Χάιδω Αλεξούλη (Πελασγός ΑΣ)
Ύψος: Γραμματή Ψαρράκου (ΓΣ Αλμυρού)
Τριπλούν: Αποστολία Καραϊσκου (ΓΣ Βόλου)
Επί κοντώ: Λορέλλα Μάνου (Κερκυραϊκός)
Σφαίρα: Βασιλική Ζαβλανού (Ζεύς Τρικάλων)
Δίσκος: Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου (ΦΘΙΑ Φαρσάλων)
Ακόντιο: Παναγιώτα Φτιαρά (Πειραϊκός Σύνδεσμος)
Σφύρα: Χριστίνα Μαλλιαρού (ΓΕ Ηρακλείου)
4χ100μ: Γρηγορία Κεραμιδά (Τρίτων Θεσσαλονίκης)
: Αλεξία Κάτσουλα (ΓΣ Γλυφάδας)
: Χριστίνα Ζήση (ΓΑΣ Τρικάλων ο
ΖΕΥΣ)
: Κων/να Κατσικογιάννη (ΓΣ Κηφισιάς)
: Χάιδω Αλεξούλη (Πελασγός ΑΣ)
4χ400μ: Μαρία Πετρίδου (ΕΦΚΑ Σερρών)
: Κωνσταντίνα Ζαγγελίδου (ΟΦΚΑ
Σερρών)
: Μαρία Μπελιμπασάκη (Σητειακός)
: Ελένη Λευκοπούλου (ΕΑ Ρεθυμνιακού)
: Ευαγγελία Ζυγόρη (ΑΓΕ
Βοιωτίας)
Έπταθλο: Ελένη Σέπκα (Νάουσα)
Πηγή : ΣΕΓΑΣ (www.segas.gr)
|
Διαβάστε περισσότερα...
|
|
<< Αρχική < Προηγ. 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 Επόμ. > Τελευταία >>
|